SR0402JR-7W4R7L
MFR.Part #
SR0402JR-7W4R7L
JLCPCB Part #
C7368835
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS