MFP25SBTE52-14K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP25SBTE52-14K
JLCPCB Part #
C1399541
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS