AHA50AFB-27R4
MFR.Part #
AHA50AFB-27R4
JLCPCB Part #
C1568555
Description
27.4Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS