SR0402JR-7T200RL
MFR.Part #
SR0402JR-7T200RL
JLCPCB Part #
C7016237
Description
-55℃~+155℃ 200mW 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS