RN73H1ETTP2202D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2202D50
JLCPCB Part #
C4058936
Description
22kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS