SR0402JR-0710RL
MFR.Part #
SR0402JR-0710RL
JLCPCB Part #
C854490
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS