AA1210FR-07240KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1210FR-07240KL
JLCPCB Part #
C2119258
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS