SQP700JB-680R
MFR.Part #
SQP700JB-680R
JLCPCB Part #
C3559865
Package
Plugin,35x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,35x9.5mm Through Hole Resistors ROHS