RC0201FR-13562RL
MFR.Part #
RC0201FR-13562RL
JLCPCB Part #
C7334290
Description
-55℃~+125℃ 50mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS