FMP300FRF73-162R
MFR.Part #
FMP300FRF73-162R
JLCPCB Part #
C1760735
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS