FMP100FRF52-93R1
MFR.Part #
FMP100FRF52-93R1
JLCPCB Part #
C1754877
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS