SQP40AJB-8K2
MFR.Part #
SQP40AJB-8K2
JLCPCB Part #
C1424780
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 40W 8.2kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS