AT0402DRE071K74L
MFR.Part #
AT0402DRE071K74L
JLCPCB Part #
C851555
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS