SQP25AJB-3R6
MFR.Part #
SQP25AJB-3R6
JLCPCB Part #
C3530301
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 3.6Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS