RC1206FR-079K53L
MFR.Part #
RC1206FR-079K53L
JLCPCB Part #
C489006
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS