RT2010DKE0790R9L
MFR.Part #
RT2010DKE0790R9L
JLCPCB Part #
C1715376
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS