AF1210FR-07365KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1210FR-07365KL
JLCPCB Part #
C4073942
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS