SQM500JB-15R
MFR.Part #
SQM500JB-15R
JLCPCB Part #
C3452233
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS