RC1206FR-7W169KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-7W169KL
JLCPCB Part #
C6379029
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS