RC0805FR-1021K5L
MFR.Part #
RC0805FR-1021K5L
JLCPCB Part #
C7274500
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS