SQM200JB-270R
MFR.Part #
SQM200JB-270R
JLCPCB Part #
C1396695
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS