SQM10SJB-0R68
MFR.Part #
SQM10SJB-0R68
JLCPCB Part #
C3571983
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 680mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS