FMP-50JR-52-30R
MFR.Part #
FMP-50JR-52-30R
JLCPCB Part #
C1747655
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS