SQM10SJB-0R62
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM10SJB-0R62
JLCPCB Part #
C1400939
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 10W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS