RC2512FK-7W130RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W130RL
JLCPCB Part #
C6639252
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS