SMDJ48CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ48CA/TR7
JLCPCB Part #
C3702002
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 38.8A 3kW 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS