MFR-25FBF52-475K
MFR.Part #
MFR-25FBF52-475K
JLCPCB Part #
C1367247
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS