AC1206FR-10102RL
MFR.Part #
AC1206FR-10102RL
JLCPCB Part #
C20143138
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS