SR1206JR-7W20RL
MFR.Part #
SR1206JR-7W20RL
JLCPCB Part #
C723487
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS