RV2010JK-079M1L
MFR.Part #
RV2010JK-079M1L
JLCPCB Part #
C20166225
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS