FMP300FTE73-20R
MFR.Part #
FMP300FTE73-20R
JLCPCB Part #
C3559366
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS