AF2010JK-079M1L
MFR.Part #
AF2010JK-079M1L
JLCPCB Part #
C2138079
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS