RT0603DRD0767K3L
MFR.Part #
RT0603DRD0767K3L
JLCPCB Part #
C6460702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS