MFP50SBRE52-89R8
MFR.Part #
MFP50SBRE52-89R8
JLCPCB Part #
C1772739
Description
-55℃~+155℃ 500mW 89.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS