AT1206CRD079K53L
MFR.Part #
AT1206CRD079K53L
JLCPCB Part #
C858084
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS