RV1206DR-075M1L
MFR.Part #
RV1206DR-075M1L
JLCPCB Part #
C7068141
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS