RV1206DR-079M1L
MFR.Part #
RV1206DR-079M1L
JLCPCB Part #
C6208076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS