RC0402FR-7W105KL
MFR.Part #
RC0402FR-7W105KL
JLCPCB Part #
C5859426
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS