AF0402FR-073K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0402FR-073K6L
JLCPCB Part #
C4204005
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS