RT2512FKE079K09L
MFR.Part #
RT2512FKE079K09L
JLCPCB Part #
C3981202
Description
-55℃~+125℃ 750mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS