RT2512FKE0790K9L
MFR.Part #
RT2512FKE0790K9L
JLCPCB Part #
C2141558
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS