MFR-25FRE52-29R4
MFR.Part #
MFR-25FRE52-29R4
JLCPCB Part #
C3535709
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS