SR2512FK-078R2L
MFR.Part #
SR2512FK-078R2L
JLCPCB Part #
C20166842
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS