RT2512FKE07604RL
MFR.Part #
RT2512FKE07604RL
JLCPCB Part #
C4175400
Description
-55℃~+125℃ 604Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS