RT0805BRC07147RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRC07147RL
JLCPCB Part #
C864639
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS