RT1206BRB0712R1L
MFR.Part #
RT1206BRB0712R1L
JLCPCB Part #
C20166159
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS