RT0603WRB0734R8L
MFR.Part #
RT0603WRB0734R8L
JLCPCB Part #
C4031922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS