RT2512FKE0727R4L
MFR.Part #
RT2512FKE0727R4L
JLCPCB Part #
C2142065
Description
-55℃~+125℃ 200V 27.4Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS