AC0402DRE0743KL
MFR.Part #
AC0402DRE0743KL
JLCPCB Part #
C20141245
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS