FMP100FRF52-1R18
MFR.Part #
FMP100FRF52-1R18
JLCPCB Part #
C20160032
Description
-55℃~+155℃ 1.18Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS